Apartamentos de lujo en Valencia para citas privadas CONTACTOS: +34 617407292

Mít plíce neznamená, že musíte žít život na vedlejší koleji.

Filed in blog | Posted by almayteresa on abril 8, 2020

Mít plíce neznamená, že musíte žít život na vedlejší koleji.

Mít plíce neznamená, že musíte žít život na vedlejší koleji.

Jedna studie ukázala, že fyzicky zdatní lidé s nadváhou měli výrazně nižší zdravotní rizika než hubení lidé se sedavým zaměstnáním. Neaktivní životní styl zvyšuje vaše riziko rozvoje závažných zdravotních stavů, včetně metabolického syndromu, cukrovky a srdečních chorob.

Jak mohu cvičit s omezeným rozpočtem?

Začněte chodit! Vše, co potřebujete, je pohodlný pár vycházkových bot a bezpečné místo k chůzi. Komunitní centra obvykle nabízejí levné skupinové fitness kurzy a knihovny půjčují fitness DVD.

Je silový trénink v mém věku dobrý nápad?

Silový trénink je pro starší lidi zásadní. Dospělí ztratí 4-6 liber. svalové tkáně za dekádu, což znamená výraznou ztrátu tělesné síly a nižší klidový metabolismus. Starší dospělí, kteří podstoupili strukturovaný silový tréninkový program, prokázali, že znovu získávají ztracenou svalovou hmotu, zvyšují svou sílu, metabolismus, hustotu a rovnováhu kostí a zlepšují kvalitu života. Jedna studie spojovala svalovou sílu se sníženou ztuhlostí aorty, hlavní tepny vedoucí krev ze srdce do zbytku těla, což může snížit riziko úmrtí na kardiovaskulární příhody, nezávisle na aktuální úrovni aerobní zdatnosti. Pokud však není snížen také příjem kalorií, zvyšuje se hmotnost tuku.

Mám cvičit sám nebo se přihlásit na lekci?

Záleží na vašich potřebách a preferencích. Skupinové fitness lekce jsou skvělé pro lidi, kteří mají rádi společnost nebo potřebují zodpovědnost; jiní dávají přednost samotnému cvičení. Už jen chození do obchodu mě unavuje a zadýchává se. Pomůže cvičení? Záleží. Cvičením posílíte srdce a svaly bez ohledu na věk. Zvládnete více s menším úsilím a nebudete tak snadno unavení. Požádejte svého poskytovatele zdravotní péče, aby vám dal pokyny pro bezpečné a efektivní cvičení.

Dodatečné zdroje

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí American Senior Fitness AssociationNIH Senior Health

Náhled PDF

Jessica fyzioložka cvičení

Vždy hledám příležitosti, jak si zacvičit venku, a jedním z mých oblíbených míst, kam jít, je Mission Trails Regional Park. Je tam tolik skvělých turistických stezek a miluji obklopení přírodou, takže se svými dvěma psy často vyrazím na hodinovou až dvou túru. Toto je obrázek z vrcholu jedné z mých oblíbených cest tam. Pokaždé, když se dostanu na vrchol, vždy mi to dá tak úžasný pocit, protože miluji jen to, že si můžu užívat všechny ty krásné památky.

Správce registrace zkoušky Sue

Strávil jsem roky jako běžec na dlouhé tratě, ale zjistil jsem, že přestávka je vždy dobrá věc. Rád vyrážím po práci ven na pěknou túru nebo nenáročný běh, ale když přijde víkend, rád vyjedu na horském kole a hledám stezky, které jsem ještě neprošel pěšky!

Scott ředitel marketingu

Zhruba každý čtvrtek večer bruslím s klukama v Iceoplexu v Escondidu. Je to soutěžní liga s dostatečnou intenzitou, takže každé bruslení je skvělý trénink. Mohu říci, že je to skvělé cvičení, protože pokud vynechám týden, mohu zaručit, že si příští týden budu stěžovat na nedostatek vytrvalosti a boj s pálením nohou 20 sekund za každou směnu. Hraji v The Rockers, kterým říkáme hokejový tým „United Nations“, protože hráči jsou z Bostonu, Chicaga, Michiganu, Alberty, Montrealu, Toronta, Srbska, Ruska a České republiky. Základní skupina je spolu už roky a to, co nás přivádí na kluziště každý čtvrtek večer, není ani tak o vítězství, ale spíše o tom, že jsme v týmu se skupinou kluků, kteří spolu rádi hrají. V zimě 2011/2012 jsme byli mistry ligy a vyhráli jsme tričko s dlouhým rukávem, na kterém bylo napsáno „Mistři“. Jednalo se buď o upgrade nebo downgrade z vyšívaného ručníku, který jsme vyhráli před 3 lety (bylo dlouhé sucho). V roce 2009 jsme také vyhráli chladič, ve kterém stále uchováváme naše nápoje studené. Zde je obrázek z 3. našeho nejlepšího ze 3 mistrovských zápasů proti The Hosers, na kterém jsme v posledních sekundách pověsili, abychom vyhráli. To jsem já v červeném.

Nastartujte nebo znovu začněte cvičit s ACE PALA+ Challenge, 12týdenním kardiovaskulárním a odporovým tréninkovým plánem, který vám pomůže rozhýbat se. Získejte motivaci nebo jen sledujte konverzaci na Twitteru pomocí #30DaysofFit.

Před lety bylo lidem s plicními chorobami doporučeno, aby se uklidnili a seděli mimo namáhavé aktivity. Díky lékařskému výzkumu je těm dnům konec.

Je prokázáno, že pravidelné cvičení je prospěšné pro lidi s onemocněním plic. Zůstat aktivní a fit vám může pomoci snadněji dýchat a dělat více s menším úsilím, zlepšit kvalitu života a snížit riziko dalších zdravotních problémů. Snadné dýchání je něco, co většina lidí považuje za samozřejmost. Ale když žijete s plicním onemocněním, jako je astma, chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) nebo restriktivní plicní onemocnění, dýchání je něco, čeho si vždy uvědomujete, a dušnost může být skutečností. Ale cvičení může pomoci.

Zvyšte kondici, snáze dýchejte

Pravidelné cvičení nevyléčí základní plicní onemocnění ani nezlepší funkci plic, ale sníží dušnost a zlepší vaši schopnost vykonávat každodenní činnosti. Pravidelné cvičení zároveň snižuje riziko dalších závažných stavů, jako je cukrovka, osteoporóza a srdeční choroby. Lidé s plicními onemocněními jsou často sedaví kvůli dušnosti při aktivitě. Ale sedavý životní styl vede ke ztrátě kardiovaskulární kondice a svalové síly, což zase zhoršuje dušnost – je to začarovaný kruh. Přerušení tohoto cyklu pomocí kondičního tréninku pomáhá tělu pracovat efektivněji a pomáhá vám lépe využívat kyslík přijatý s každým nádechem. To zase vede k menší dušnosti. Pravidelné cvičení také pomáhá snižovat úzkost a deprese, stavy, které často doprovázejí onemocnění plic.

Plicní rehabilitace

Ambulantní plicní rehabilitace je skvělý program pro lidi s plicními onemocněními. Pod dohledem sester a pohybových fyziologů budete provádět kardiovaskulární, silové a ohebné cvičení a také trénink dýchacích svalů. Zaměstnanci pečlivě sledují příznaky, změny v medikaci a reakce na cvičení, aby se ujistili, že váš pokrok je stálý a že všechna předepsaná cvičení jsou pro vás bezpečná a účinná. Zůstávají také v kontaktu s vašimi poskytovateli zdravotní péče, aby zajistili tu nejlepší možnou péči. Edukační hodiny jsou klíčovou součástí plicní rehabilitace, kde se pacienti a jejich rodinní příslušníci seznamují s léky, dýchacími technikami, zvládáním symptomů, oxygenoterapií, úsporou energie a zjednodušením práce. Sociální podpora je dalším prvkem programu. Poznáte ostatní, kteří se potýkají s podobnými problémy. Máte-li zájem o plicní rehabilitaci, požádejte svého poskytovatele zdravotní péče o doporučení. Tyto programy jsou obvykle nabízeny v nemocnici nebo klinickém prostředí a jsou často hrazeny zdravotním pojištěním.

Vstaňte a buďte aktivní

Pokud je váš stav plic méně závažný a chcete být aktivnější, promluvte si se svým poskytovatelem zdravotní péče o tom, jaká cvičení jsou pro vás nejlepší a jak sladit léky s plánem cvičení. Například lidé s astmatem často potřebují dávku inhalovaného albuterolu před namáhavým cvičením, aby byly dýchací cesty otevřené. Plavání a další vodní aktivity jsou https://recenzeproduktu.top/moring-slim/ dobrou volbou pro lidi s astmatem, protože vlhkost ve vzduchu a chůze je pro mnohé bezpečným a účinným cvičením.

Buďte aktivní, užívejte si života

Mít plíce neznamená, že musíte žít život na vedlejší koleji. Ve skutečnosti existuje mnoho olympijských sportovců s astmatem. Soutěžit na světové scéně nemusí být vaším cílem, ale být fit a aktivní může znamenat, že můžete vylézt po schodech, jít nakupovat a hrát si s dítětem nebo vnoučaty bez nadměrné dušnosti. Pravidelné cvičení vám může pomoci získat ze života maximum – nyní i v nadcházejících letech.

Dodatečné zdroje

Americká asociace pro kardiovaskulární a plicní rehabilitaci National Emphysema Foundation WebMD

Náhled PDF

Právě nacházíte svou cestu a poté, co jste vyzkoušeli několik skupinových fitness standardů, jste se rozhodli, že Group Fitness tu zůstane (alespoň pro VÁS)! Milujete energii třídy a pozorné oko motivátora/pedagoga/baviče v přední části místnosti. Ale zase chcete víc. Se všemi možnostmi je těžké zjistit, co byste měli zkusit dál. Podívejte se na několik „trendů“ níže. Podívejte se na několik, které si možná budete chtít prohlédnout a skočit do nich, až budete příště v posilovně.

Pilates

Pokud váš zájem leží přímo kolem vaší střední části a užíváte si základní lekce (nebo lekce břicha), může vás zavolat Pilates. Pilates je další „jemná“ lekce (poznámka, neřekl jsem SNADNÉ!), která má nízký (nebo prakticky žádný) dopad, ale je intenzivní úplně jiným způsobem. Zaměřuje se na «power house» (také známý jako vaše jádro) a útočí na oblast trojrozměrným způsobem s různými pozicemi zevnitř ven. Pilates Reformer a další lekce přístrojů (obvykle za poplatek a nastavené podobně jako osobní trénink nebo osobní trénink v malých skupinách) najdete v mnoha klubech a studiích specifických pro Pilates. Obecně doporučuji lidem začít svou cestu zde, aby co nejlépe využili lekce podložek, které jsou nabízeny častěji a obvykle zdarma. I když mohou být hodiny na podložkách dostupnější, vyžaduje to velmi speciální kombinaci instruktora a studenta, abyste pocítili všechny výhody tohoto programu, podobně jako počáteční zpětná vazba, kterou cítíte, když s vybavením teprve začínáte. Pokud najdete lekce Pilates s malým vybavením, bylo by to další skvělé místo, kde začít (použití kouzelných kruhů, míčků a dalších). V těchto lekcích jste obvykle naboso a vodítka se zaměřují na KVALITU, nikoli kvantitu pohybu. Uděláte mnohem méně opakování než na hodině základního nebo silového tréninku. Dámy, noste přiléhavé kalhoty pro co nejpohodlnější zážitek a ujistěte se, že studio poskytuje pohodlné podložky pro cvičení na podlaze, které vám také přispějí k pohodlí.

Kickboxování

Kickbox je stále silný v mnoha zařízeních po celém světě. Samozřejmě, typy lekcí, které najdete, jsou tak rozmanité, jako jsou dlouhé dny. Existují cvičení ovlivněná bojovými uměními (obzvláště populární jsou nyní třídy Mixed Martial Arts nebo MMA), lana kurzy v bagu, kontaktní kickbox a hodiny kickboxu ovlivněné více tancem, které se vyvinuly z hi/low aerobiku. Než se rozhodnete pro nákup, budete si muset položit několik dalších otázek, protože název vám vždy nedává představu o tom, do čeho jdete. Přečtěte si popis a pohovorte si s instruktorem nebo skupinovým fitness manažerem, abyste se dozvěděli více. V závislosti na typu kickboxu, který najdete, můžete zažít hodinu intervalového typu, která kolísá mezi intenzivními kardio koly a méně intenzivními silovými koly, nebo hodinu, která je intenzivní od začátku do konce! Není pochyb o tom, že je to skvělá možnost kardio kondicionování. Vždy je dobré najít ve třídě místo, které poskytuje dobrou viditelnost v zrcadle, abyste mohli posoudit vaši formu. Pokud si nejste jisti, ověřte si u instruktora před nebo po něm tipy na techniku, protože lekce jde rychle. Vyhněte se blokování kloubů (zejména loktů a kolen), když házíte údery nebo kopáte. Kickbox je vysoce energetický a skvělý způsob, jak spálit kalorie, pokud jste připraveni na tuto výzvu!

Barre/Baletní úprava

Barre třídy se objevují všude! Baletní příprava výrazně vzrostla na popularitě po filmu „Černá labuť“ z roku 2010, ačkoli mnoho tříd tohoto žánru existuje po desetiletí. Baletní cvičení je skvělý způsob, jak získat výhody cvičení pilates mimo podložku a trochu se zapotit. Pohyby se zaměří na základní kondici, flexibilitu, stabilitu a mobilitu a často podpoří vnější rotaci, aby se soustředila na nové svaly, na které se v tradičních silových lekcích nezaměřujete. Hodiny barre využívají baletní barre pro práci ve stoje a na podlaze (typicky) a mohou zahrnovat žíněnky a malé vybavení (jako jsou závaží na ruce nebo malé míčky). Existují také lekce jako Balletone®, které nevyžadují vybavení, ale přesto kladou důraz na trénink rovnováhy tím, že spojují baletní kondiční cvičení pro plynulé cvičení, které současně zvyšuje sílu, kardio a flexibilitu. K tomu není potřeba nosit tutu nebo baletky, outfit vhodný na jógu (punčochové kalhoty a top) a bosé nohy většinou postačí. Baletní formáty jsou další možností cvičení s různou intenzitou s nízkým dopadem, vhodnou pro širokou škálu účastníků, která je navržena tak, aby zlepšila sílu, koordinaci, flexibilitu a další.

Mějte na paměti, že chcete-li dosáhnout svých fitness cílů, musíte se jich držet, a jediný způsob, jak zajistit, že budete cvičit, je smíchat to a najít nějaké základní aktivity, které máte rádi! Pamatujte, že vaše tělo nejlépe reaguje na trochu zmatku. Zkuste alespoň jednou za měsíc něco jiného, ​​abyste nejen šokovali své tělo, aby vidělo nové a vylepšené výsledky, ale také abyste zabránili zranění z nadměrného používání. Užívat si!

Zaměstnanci ACE nejen mluví, ale chodíme pěšky! Milovali jsme sdílení našich příběhů o udržení se v kondici natolik, že je udržujeme celý měsíc! Zde je několik dalších svědectví zaměstnanců o tom, jak začleňujeme fitness do našich životů, bez ohledu na to, jak jsme každý den zaneprázdněni.

Mark Fyziolog cvičení

S mojí ženou, která je CPA a má dítě během „daňové sezóny“, bych vzal dítě ven v kočárku a cvičil ve stylu bootcampu. Chodím do sousední střední školy na brady, kliky a sedy-lehy, běhám a dělám skoky, pak výpady při chůzi, pak burpees a prkna. Je to vlastně těžké cvičení a dítě uvidí tatínka dělat šílené, bláznivé věci! Tady je moje partnerka na cvičení, skvěle mě motivuje!

Nancy vedoucí výroby

Kdybych necvičil u oběda, byl bych v košíku. Zjišťuji, že mezi rychlou chůzí 50 minut dvakrát týdně, jógou nebo jiným cvičením a cvičebním DVD to opravdu posiluje výkon mého mozku v pozdních odpoledních hodinách. Navíc můžu strávit nějaký čas chatováním se svým přítelem a užívat si sluníčka v San Diegu. A protože cvičím v první části polední hodiny, mám menší sklon jíst potom velké jídlo.

Poradce pro vzdělávání a certifikaci Bindi

Rád cvičím venku a zkouším nové sporty a vytrvalostní akce. Absolvoval jsem maratony, triatlony, cyklistické závody, horská kola, turistiku a australský sport zvaný netball. Letos v létě chci zkusit plážový volejbal a kajak! Tady je obrázek, jak dokončím svůj první Ironman triatlon.

Todd ředitel pověření

Rád se odpoutám od shonu života tím, že vyrazím na stezky na horská kola nebo trailový běh.

Nastartujte nebo znovu začněte cvičit s ACE PALA+ Challenge, 12týdenním kardiovaskulárním a odporovým tréninkovým plánem, který vám pomůže rozhýbat se. Získejte motivaci nebo jen sledujte konverzaci na Twitteru pomocí #30DaysofFit.