Apartamentos de lujo en Valencia para citas privadas CONTACTOS: +34 617407292

Beceri ne kadar etkiliyor ve zihniyet veya konsantrasyon gibi diğer faktörler ne kadar

Filed in blog | Posted by almayteresa on abril 27, 2020

Beceri ne kadar etkiliyor ve zihniyet veya konsantrasyon gibi diğer faktörler ne kadar

Beceri ne kadar etkiliyor ve zihniyet veya konsantrasyon gibi diğer faktörler ne kadar

LCK Sözleşme Veritabanına göre, ilk takım oyuncuları ve antrenörler arasında en düşük maaş 20 milyon KRW’den (yıllık yaklaşık 15.000 €) 60 milyon KRW’ye (yılda yaklaşık 45.000 €) üç katına çıktı.

2021’den başlayarak, antrenörlere en az 40 milyon KRW (yılda yaklaşık 30.000 €) garanti verilecek. Bunun sektördeki iş istikrarını büyük ölçüde artırması bekleniyor.

Playofflara giden yol

2021’den başlayarak, normal sezonda birinci ve altıncı sıradaki takımlar bölünmüş şampiyonları belirlemek için altı seri numaralı bir turnuvaya katılacak. Bu playoff turnuvasındaki tüm oyunlar beş maçın en iyisi olacak.

Geçmişte olduğu gibi doğrudan finale giden üst sıradaki takımlar yerine, bu takımların kazanmak için iki oyun kazanması gerekir. LCK, bunun, uluslararası yarışmalarda rekabet güçlerini artırması beklenen daha fazla takımın finale yükselmesi ve deneyim kazanması için fırsatlar yarattığını açıklıyor.

Lig ayrıca, bu genişletilmiş playoff formatının, izleyicilerin finallerde daha fazla LCK oyununun keyfini çıkarmasını sağlayacağını umuyor.

LCK’nın normal sezonu, günde üç maçın en iyi iki maçından oluşacak. İlk turda haftanın beş günü (Çarşambadan Pazar’a) ve ikinci tur haftanın dört günü (Perşembe’den Pazar’a) sürecek maçlar olacak.

LCK Genel Sekreteri Aiden Lee, “Taraftarlar, takımlar ve lig arasında, LCK’nın uluslararası sahnede rekabet gücünü artırmak için playoff formatının değiştirilmesi gerektiğine dair birçok görüş var.

«10 takımı dinledik ve çoğu normal sezonu olduğu gibi tutmayı ve playoff sistemini genişletmeyi umuyordu. Sürdürülebilir bir ekosistem için bir temel oluşturmak ve niteliksel olarak rekabetçi bir lig haline gelmek için ekiplerle birlikte çaba göstereceğiz.", Lee biter.

Faker, COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olmak için 30 milyon won bağışladı

G2 Esports, Seasonic ile olan ortaklığıyla güçlendi

Yeni bir çağ, yeni bir #LCK pic.twitter.com/bJNLwUqB27

– LCK Global (@LCK_Global) 3 Ocak 2021

EMonkeyz Club ekibi bugün, Profesyonel Video Oyun Liginin (LVP) Orange Süper Ligi’nin (LVP) bu ilk 2021 bölünmesi için yeni League of Legends kadrosunu açıkladı.

07 Ocak 2021, 16:56 CET

Marc Zapater

Yeni kadro, yeni yüzlerin tazeliğiyle hem eski, deneyimli hem de tanınmış oyuncuları bir araya getiriyor.

Yeni eMonkeyz kadrosunun duyurusu, Kelme’nin LVP Orange Super League’in 2021’in ilk bölünmesi için bu yeni League of Legends takımının yeni teknik sponsoru ve resmi kulüp tedarikçisi olarak tanıtılmasının ardından geldi.

Kasım 2015’te kurulan eSpor kulübü, antrenör olarak Pau «Pawned» Silveira’ya ve asistan olarak Rubén «Eléctriko» Domíngez’e sahip olmaya devam edecek. Her ikisi de takımı yeniden düzenlemek ve takımın rutinlerini ve dinamiklerini yenilemek için İberya Kupası’nın sona ermesinden bu yana kulüple birlikte çalıştı.

Takım bir kez daha Çek Ondrej «Robocop» Sklenicka’yı üst şerit oyuncusu olarak ve Carlos «Fendras» Llorente’yi alt çizgide destek olarak görecek.

Ana Cadde’de eMonkeyz ekibi, Giants Academy, Arena Quesito ve BCN Squad’da eski bir orta saha oyuncusu olan Javier «Javier» Carmona’nın yeni üyesi olacak. İspanyol oyuncu, bir Tormenta Circuit yarışması olan Nexo League’in ilk bölümünde en iyi ortam ödülünü kazandı.

Ormana ayrıca S2V Esports ve Giants Academy gibi takımlarla yarışmış deneyimli bir ormancı olan Óscar «Nyx» Ruiz de katılıyor.

En son eklenen, kulübün kendisinin de söylediği gibi, seçmelerde nasıl başarılı olunacağını bilen ve takımla iyi anlaşan genç bir Danimarkalı tetikçi olan ADC, Nataniel «Nata» Fikrisellasie’ninki.

Kulüp ayrıca, oyuncuların takımın yeni oyun evinde birlikte antrenman yapmaya başladığını söyledi.

Yeni eMonkeyz Club kadrosunun duyurusu buydu:

Miniduke: "Bu yıl tüm potansiyelimi kullanacağıma dair bir his var"

Miniduke, SLO’da Cream Real Betis’e imza attığını duyurdu

En sevdiğiniz trajikomedinin yeni sezonu @LVPesLoL’da ekranlara geliyor:&# 128053; 𝗧𝗵𝗲 𝗲𝗠𝗼𝗻𝗸𝗲𝘆𝘇 𝗖𝗹𝘂𝗯 𝗥𝗼𝘀𝘁𝗲𝗿 𝟮𝟬𝟮&# 2142269;&# 1167421; https: //t.co/dkEiIQ6l56 Eski tanıdıklar ve bazı yeni oyuncular getiriyor. #SuperLigaLoL’de çok yakında! #GoMonos pic.twitter.com/rBnquqwcjx

– eMonkeyz&# 128053;&# 127876; (@eMonkeyzClub) 7 Ocak 2021

Riot Games, yeni 2021 sezonu için artık Brezilyalı League of Legends oyuncusu Gabriel «MiT» Souza ile çalışmayacağını doğruladı.

07 Ocak 2021, 13:44 CET

Marc Zapater

Karar süper betin, Brezilyalı yorumcuya yönelik cinsel saldırı iddialarının ardından verildi.

Gabriel "MiT" Souza, oyuncu kadrosuna geçmeden önce League of Legends sahnesinde koç olarak, Flamengo Esports ve paiN Gaming gibi takımlara koçluk yaparak bir isim yaptı. 

Ancak, dökümcü, dövmeci Daniela Li’nin tanıştıktan sonra cinsel saldırıya uğradığını iddia ettiği iddialar nedeniyle yakın zamanda ateş altına alındı. "MiT" flört uygulaması Tinder aracılığıyla, altı veya yedi yıl önce.

* Uyarı gatilho, taciz * Isso e uma das coisas já fiz na minha vida’dan daha zor, ama bu beni yıllarca şaşırtan ve her zaman geri dönen bir şey, aynı şey her şeyi yapmak için cazip geliyor. pic.twitter.com/bx92Kp0T3H

– daneila tatueira (@heartdan) 5 Ocak 2021

MiT Souza reaksiyonu

Riot Games’in tekerleğin yollarını ayıracağı haberi çıktıktan sonra, "MiT" Cinsel saldırı iddialarına ilişkin açıklamasını Twitter’da yayınladı:

“Birini incittiğimin farkında olmadığım ve herhangi bir istismara göz yummadığım için yıkılmış ve utanıyorum. Geçen yıl bir insan olarak evrimleştim ve artık bu durumlara gelince hafifletici bir koşul olmadığını anlıyorum. […] Bu açıklamada, büyüklüğü ne olursa olsun, 29 yıllık hayatımda incittiğim herkese en derin taziyelerimi sunmak istiyorum ”diyor. "MiT" açıklamasında ve artık League of Legends sahnesinden çıkarıldığını söyledi.

Bunlar LCK 2021’deki Riot Games değişiklikleri

Rainbow Six: Ubisoft, Kuzey Amerika’da Birleşik Lig Oluşturacak

Esclarecimento’dan Not Okuyun: https://t.co/dQCK8AQGJa

– Gabriel Souza (@GbrMiT) 5 Ocak 2021

Çok azımız eSpor’un son yıllarda yaşadığı büyümeden kaçtı. Elektronik sporlar halkı giderek daha fazla ekliyor ve mevcut koronavirüs salgını daha fazla insanın gözlerinin üzerinde olmasına neden oldu. FIFA 20, son aylarda en çok takipçiyi hareket ettiren oyunlardan biri olarak en büyük projeksiyona sahip unvanlardan biri oldu. LaLiga Santander ve birkaç birinci ve ikinci lig kulübünün sanal rekabeti desteklemesi, sahneye çok şey katan ek bir bonus.

11 Mayıs 2020, 10:43 am CEST

ELaLiga Santander, 34 takımın katıldığı bir yarışmada büyük birinci ve ikinci lig kulüplerinin desteğiyle bu yıl Şubat ayında resmen başladı. Aynı zamanda geleneksel futbolla daha bağlantılı insanları tanıtmaya çalıştığı harika bir bahis, çünkü sanal olarak oynanan maçlar Rodrigo Fáez ve Zona eLaLiga Santander programı tarafından Twitch aracılığıyla yorumlanıyor.

Bu anlamda, uygun adımların atılmasının önemli olduğu bir alanda LFP’nin çok iyi ilerlediğine şüphe yok. Bu yüzden Ranerista (Antonio Montiel) Levante UD Sports oyuncusu ve Tenerife eSports’tan Andyelmessy ile röportaj yapmanın mutluluğunu yaşadık. Röportajın bu ilk bölümünde Canaryalı oyuncuya odaklanacağız ve ikinci bölümde Granota oyuncusuna döneceğiz.

ANDYELMESSY İLE SÖYLEŞİ

Şu anda FIFA 20’yi, oynanışı, sunucuları nasıl görüyorsunuz? Bu yıl iyi sonuçlar görmek daha yaygındır çünkü «beceri boşluğu» geçen yıla göre azalmıştır. Oynanan «gol» diğer yıllara göre daha kolay ve bu da FUT Champions’ta her gün 30-0 daha fazla görmemize neden oluyor.

Beceri ne kadar etkiliyor ve zihniyet veya konsantrasyon gibi diğer faktörler ne kadar etkiliyor? Mevcut oyunda% 70 zihniyet ve% 30 kontrolcü ile sahip olduğunuz yetenektir.

FIFA 21’den ne istiyorsunuz? Bir yandan en yetenekli oyuncuları ödüllendirmek ve diğer yandan sunucuları geliştirmek için çok açık iki şey.

Oynarken temel kullanıcıya ne tavsiye edebilirsiniz? Oyunu adım adım ileriye götürmek en önemli şeydir. Bize karşı her gol attığımızda kızarsak, acele edersek veya oynama şeklimiz değişirse, o maçı kaybetmemiz mümkün. Hâlâ geri dönmek ve oyunları zamanından önce bitirmemek için zaman olduğu gerçeğine odaklanmak daha iyidir. Herhangi bir kullanıcıya daha iyi oynaması için ne tavsiye edersiniz? İyileştirme söz konusu olduğunda ana anahtar, yenilgileri analiz etmek ve her zaman nasıl oynadığımızın farkında olmaktır. Her kaybettiğimizde kızarsak ve bundan ders almazsak, bizi o yenilgiye götüren hataları düzeltmek bizim için çok zordur.

Bir futbol kulübünü temsil etmek ne anlama geliyor, ek bir baskı mı? Benim durumumda, bu bir gurur kaynağı, ama beni hiçbir zaman oyuna her girişte kendime koyduğumdan daha fazla baskı altına sokmadı. Ben hep kazanmak isterim. Kulüpten bana her zaman harika davrandılar, hiçbir zaman herhangi bir baskı görmüyorum ve onları temsil etmek bir zevk.

ELaLiga’nın büyümesini görünce, rekabetin futbol seyircilerini harekete geçirebileceğini düşünüyor musunuz? Şey, bilmesem de, gerçek şu ki LaLiga büyük bir çaba gösteriyor, sadece bu yarışmayı ya da Ibai’nin düzenlediği yakın tarihli yardım etkinliğini görmelisiniz. Her durumda, oyunun kendisi de çok ağırlığa sahip çünkü FIFA 21, gelecek için çok önemli olacak. Ama eminim ki şimdiye kadar olduğu gibi, rekabetçi FIFA büyümeye devam edecek ve eLaLiga büyük bir destek olacak.